Poszukujemy kandydatów na stanowiska

Jesteśmy najbliżej

Jeśli interesuje Cię praca w nowoczesnej firmie przemysłowej, chcesz zdobywać nowe kwalifikacje
i umiejętności – zapraszamy Cię do Grupy Powen-Wafapomp SA.
Istniejemy od ponad 100 lat i zatrudniamy około pół tysiąca osób. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Warszawie i Zabrzu. Inwestujemy w rozwój technologiczny i nowoczesne produkty. Naszymi klientami są elektrownie i elektrociepłownie, kopalnie, huty, zakłady chemiczne i petrochemiczne, wodociągi i cukrownie. Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy dlatego od lat utrzymujemy pozycję lidera w naszej branży w Polsce.

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Jesteśmy rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Kooperacji

Twoje miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesu zakupu usług zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • Zapewnienie terminowej i zgodnej z wymaganiami realizacji zamówień
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Poszukiwanie nowych podwykonawców oraz budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Analiza porównawcza ofert otrzymanych od podwykonawców
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie umów i zamówień
  • Koordynacja i nadzór nad usługami realizowanymi przez firmy zewnętrzne
  • Nadzór nad dokumentacją oraz rozliczanie faktur
  • Koordynacja procesu reklamacji
  • Wsparcie procesu raportowania w obszarze planowania i produkcji poprzez dostarczanie danych w zakresie mocy produkcyjnych firm kooperujących
  • Analiza rynku usług zewnętrznych pod kątem współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie obróbki skrawaniem
  • Odbiór ilościowy i jakościowy zleceń kooperacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, kierunki techniczne ( obróbka skrawaniem, mechanika i budowa maszyn)
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża  obróbka mechaniczna
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejetność czytania rysunku technicznego
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie
  • Elastyczność i proaktywne podejście do zadań
  • Prawo jazdy typu B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych-medicover sport

Dołącz do nas
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@powen.com.pl