Poszukujemy kandydatów na stanowiska

Jesteśmy najbliżej

Jeśli interesuje Cię praca w nowoczesnej firmie przemysłowej, chcesz zdobywać nowe kwalifikacje
i umiejętności – zapraszamy Cię do Grupy Powen-Wafapomp SA.
Istniejemy od ponad 100 lat i zatrudniamy około pół tysiąca osób. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Warszawie i Zabrzu. Inwestujemy w rozwój technologiczny i nowoczesne produkty. Naszymi klientami są elektrownie i elektrociepłownie, kopalnie, huty, zakłady chemiczne i petrochemiczne, wodociągi i cukrownie. Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy dlatego od lat utrzymujemy pozycję lidera w naszej branży w Polsce.

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Jesteśmy rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Operator CNC

Twoje miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska:

  • Wykonywane detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz z planem produkcji
  • Samodzielny dobór parametów skrawania
  • Wymiana i ustawianie narzędzi w maszynie
  • Kontrola wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikromierz, średnicówka mikrometryczna)
  • Nadzór nad realizacją programów obróbczych
  • Wprowadzanie korekt do programów
  • Współpraca z działem technologicznym
  • Dbałość o prawidłowy stan technicznymaszyny oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obróbce skrawaniem metali (żeliwo, staliwo węglowe, austeniczne)
  • Umiejętnośc obsługi tokarki CNC 2 osiowej z oprogramowaniem SIEMENS SINUMERIC
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Mile widziana umiejętność programowania
  • Mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne o profilu mechanik-specjalizacja obróbka skrawaniem
  • Jesteśmy również otwarci na osoby do przyuczenia zawodu Operatora CNC - jeżeli posiadasz umiejętność czytania rysunku i masz w sobie pasję

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny

Dołącz do nas
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@powen.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."